Відгуки наших студентів, випускників і батьків

 • З впевненістю можу сказати, що технікум надає міцне підґрунтя для подальшого розвитку й навчання, вивченні дисципліни надали мені змогу без проблем вступити до ВНЗ на 3-й курс, а на сьогоднішній день - самостійність та впевненість, вихована в патонівські роки, загартували мій характер, що позитивно впливає на кар'єрний розвиток.

  Розгорнути відгук
 • Я – Павло Куций. Навчався у технікумі імені Є.О. Патона в 2013-2017 роках. І хочу сказати: це найкращі роки мого життя, найтепліші, найприємніші. У нас була дуже класна група. Ми всі з радістю допомагали один одному, постійно групою ходили у театри, кіно, гуляли містом, розглядаючи пам’ятки архітектури. Це все нас, як групу, дуже зблизило.

  Розгорнути відгук
 • Незадовго до вступу до технікуму я переїхав зі своєю родиною в місто Дніпро. Але вже з перших днів навчання в технікумі я відчув себе, як вдома. Я знайшов нових друзів, реалізував себе в громадському та творчому житті технікуму. Також не на хвилину не пошкодував, що обрав саме спеціальність «Зварювальне виробництво» - найдружніше відділення під керівництвом завідувача відділення Макарової Ганни Павлівни. Вивчаючи майбутню професію, ми отримували не лише теоретичні знання, а й набували практичних навиків. Думаю, що наші «сніговики» та «ялинки» будуть кожні новорічні свята прикрашати фотозони технікуму. Також я був учасником науково – технічних конференцій «Патонівські читання» та «Актуальні проблеми сучасної освіти», де отримав диплом I ступеня.

  Розгорнути відгук
 • Рибкін Олексій, координатор зварювальних робіт, інженер із зварювання на ПрАТ “Дніпропетровський тепловозоремонтний завод”.

  Нескінченно вдячний технікуму за студентські роки і той досвід, що я отримав за 4 роки.

  Розгорнути відгук
 • За час навчання в технікумі на відділенні «Зварювальне виробництво» я отримав якісні глибокі знання щодо обраної професії, що дали змогу мені реалізувати себе як техніка-технолога зі зварювального виробництва на «ДТЕК Першотравенському ремонтно-механічному заводі» одразу після отримання диплому.Також хочу відзначити цікаве дозвілля в гутожитку та насичене спортивне життя у складі команди технікуму з баскетболу.

  Розгорнути відгук
 • Закінчила технікум в 2000 році за спеціальністю «Зварювальне виробництво», куратором групи була Товстопят Віра Яківна. Про студентське життя в технікумі в мене залишились тільки приємні спогади.

  Пройшли роки, і коли по закінченню 9 класу перед сином постав вибір навчального закладу, то сумнівів не було, що саме технікум Патона. До того ж , професія техніка- технолога зварювального виробництва була, є і буде затребуваною на ринку праці. Я впевнена, що мій син отримає достатні знання та навики для реалізації себе як спеціаліста в майбутньому.

  Розгорнути відгук
 • Учился в данном техникуме с 2015 по 2019 годах на факультете КМП.

  За годы обучения в техникуме им. Евгения Оскаровича Патона получил все необоходимые навыки, чтобы их реализовывать в своей жизни по сей день.

  Спасибо большое педадогическому составу за терпение.

  Именно Вы нас научили многому, чего мы не знали, благодаря Вам мы встали на ноги, пошли по верному пути.

  Розгорнути відгук
 • У 9 –му класі в нашій родині було прийнято рішення продовжити навчання у ДТЗЕ ім. Є.О. Патона за комп`ютерною спеціальністю.

  Ми прийшли на підготовчі курси до технікуму, які допомогли вступити на престижну спеціальність «РОЗРОБКА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ». В процесі навчання сподобався добре спланований учбовий графік. Привітні викладачі добре викладають матеріал, мають індивідуальний підхід до студентів. На перших батьківських зборах Северина Наталя Олександрівна, завідуюча відділенням «Комп’ютерна та програмна інженерія», ознайомила з графіком навчального процесу та його організацією.

  Розгорнути відгук
 • Студентська пора - це маленьке життя, і технікум завжди буде її часткою.

  По-перше, технікум - це, звичайно ж, маса хороших, добрих спогадів. Спогадів про мудрих викладачів, які навчили багато чому, спогадів про лекції, семінари, спогадів про чотири роки насиченої подіями, зустрічами студентського життя. В технікум приходили як на свято - цікаві предмети, цікаві люди, здатні навіть найскладнішу інформацію подати ясно і дохідливо.

  Розгорнути відгук
 • В 9 класі прийшов час обирати, продовжити навчання в школі або йти в інший навчальний заклад. Прийняв рішення вступати до технікуму за комп`ютерною спеціальністю. Зупинив свій вибір на ДТЗЕ ім. Є. О. Патона за спеціальністю "Комп'ютерна інженерія" і не пожалкував. Вчителі в школі підтримали мій вибір, мали добрі відгуки про цей навчальний заклад.

  Розгорнути відгук
 • Я навчався у технікумі за спеціальністю «Зварювальне виробництво», про навчання залишились найприємніші спогади. Я дуже задоволений, що обрав саме цю спеціальність, саме цей вищий навчальний заклад. Викладачі чудові, окремо хочу подякувати класному керівникові Потаповій Тетяні Станіславівні та завідувачу нашого найкращого відділення Макаровій Ганні Павлівні. Знання дають гарні, якщо є бажання вчитися, а не просто просиджувати штанці. І, звичайно, студентські роки - найкращі. Скільки всього залишилося в моїй пам`яті. І це на все життя. Тільки приємні спогади. Рекомендую вступати тільки до Дніпровського технікуму зварювання та електроніки імені Є. О. Патона. Не пожалкуєте!!!!!!

  Розгорнути відгук
 • Ми недовго думали над тим, куди вступати. Мій син, Пархомчук Микита, разом зі мною обрав технікум Патона, не роздумуючи. Адже дуже багато позитивних відгуків чули про цей навчальний заклад та викладачів, адміністрацію від мого племінника Пархомчука Влада, який також навчався ще не так й давно саме тут. Тільки найкращі відгуки завжди лунали від Влада. Він дуже задоволений, що навчався в Патона. Ми приємно раді, що вступили також саме сюди, саме на цю спеціальність (« Зварювальне виробництво»). Дуже привітний педколектив, гарне викладання предметів, цікава практика вже на другому курсі.

  Розгорнути відгук
 • Коли мій син після 9-го класу вирішив вступати до коледжу, перед нами став вибір навчального закладу. Переглянувши велику кількість закладів, мій син зупинився на ДТЗЕ ім. Є.О.Патона. Я була трішки здивована, що мій син обрав саме цей коледж, бо колись я сама там навчалася. І хоч тепер тут працюють нові викладачі, ми не сумніваємося у своєму виборі.

  Розгорнути відгук
 • Выпускник техникума, Слепов Александр Сергеевич, учился в ДТЗЕ имени Е.О. Патона с 2002 по 2005 год, группа ЗВ(з)-02-1/11. Приятные воспоминания об учебе благодаря преподавателям Макаровой А.П. (любимый руководитель диплома), Малеевой Л. И., Кривошлыку В. И., Мизиной Н. П., Ярмак Н. А.

  Розгорнути відгук
 • З технікумом пов’язана вся наша родина. Я навчався за спеціальністю «Зварювальне виробництво» в групі ЗВ-90-2/9. Мій позитивний досвід навчання, пов'язаний з майстерністю викладачів, гарною доброзичливою атмосферою, вимогливістю щодо дисципліни потім перейняв і брат, Орловський Сергій, який теж отримав освіту зварювальника в групі ЗВ-96-4/9.

  Розгорнути відгук
 • В 2016 році я закінчила технікум, вступити до якого мені порадив мій батько, випускник групи КЗ-86-3/9.

  Навчалася на спеціальності «Обслуговування комп'ютерних ситем та мереж». Можу сказати, що залишились тільки теплі спогади. Навчатися було легко, і я завжди йшла до технікуму з радістю. Тут я зустріла багато цікавих людей серед викладачів, які не тільки гарно викладали свої дисципліни, але й ділились життєвим досвідом та завжди були готові прийти на допомогу й підтримати в скрутну хвилину.

  Розгорнути відгук
 • Техникум я закончил в 1995 году, учился на сварщика. Воспоминания об учебе только положительные. Я очень благодарен преподавателям за полученные практические навыки: Макаровой А.П., Мизиной Н.П., Ефремовой Н.Д., Махине А.А., Кривошлыку В.И. и многим другим.

  Розгорнути відгук
 • Це останній рік мого навчання в технікумі.

  Здається, я вчора лише переступила поріг цього навчального закладу, який мені порадив мій тато.

  «Тобі тут сподобається» - говорив він. І дійсно, починаючи від знайомства з групою, класним керівником і нашою завідуючою сподобалося все: цікаві пари, веселі перерви, справедливі нотації.

  Розгорнути відгук
 • Я вже закінчив технікум Патона за напрямом «Комп’ютерна інженерія». Ці чотири роки навчання були для мене плідними та цікавими. Тут я знайшов друзів, наставників, втілював у життя свої задуми, брав участь у художній самодіяльності ...

  Розгорнути відгук
 • Мій старший син, Максим, після дев’ятого класу вирішив вступати до технікуму. Після успішно зданих екзаменів в три технікуми Дніпра, перед нами постало питання який навчальний заклад обрати. Ми дивилися рейтинги та вивчали відгуки в мережі Інтернет і обрали технікум зварювання та електроніки імені Є.О. Патона. І одразу впевнилися, що наш вибір був правильним! Тому через два роки, коли мій молодший син, Павло, закінчив школу, ми вже знали, що він буде вступати саме в технікум Патона. Мої хлопці отримали знання від кращих викладачів. І коли моя донька підросте, вона обов’язково прийде навчатися в технікум Патона.

  Розгорнути відгук
 • Династия програмистов. Сестра и брат. Карчевская Мария (ПС-07-1/9) и Рыков Александр (Пс-14-1/9). Выбрали ПС, тк специальность перспективная и хорошо оплачиваемая. Техникум - потому что, даёт хорош базу знаний, потому что там грамотные и не безразличные преподаватели. Там мы обрели не только знания, но и хороших друзей.

  Розгорнути відгук
 • Ми живемо у прекрасному місті з великими можливостями, реалізувати які покликана освіта. Кожна родина, яка має дітей і бажає їм найкращого, в якийсь момент стає перед відповідальним вибором: «Який навчальний заклад обрати?»

  Розгорнути відгук
 • Я, Петухов Игорь Владимирович выпускник ДТЗЕ им. Е.О. Патона учился в группе СП-88-1/8. Встал вопрос о поступление в техникум сыну, Петухову Владиславу Игоревичу который интересовался компьютерными технологиями, был рассмотрен ряд учебных заведений по специальности «Компьютерный инженер».

  Розгорнути відгук
 • Выбор пал на ДТЗЭ им. Патона, где учится мой брат, в связи с рядом причин, начиная от совета брата, заканчивая моим собственным ознакомлением с структурой обучения и дальнейших возможностей , которые мне откроет этот техникум. Я не жалею о сделанном выборе.

  Розгорнути відгук