Атестація та підвищення кваліфікації зварників!

ФКЗЕ імені Є. О. Патона проводить атестацію та підвищення кваліфікації зварників і дефектоскопистів. Телефон для довідок: (050) 420-22-16; (056) 377-24-15; (056) 370-23-67


Атестація та підвищення кваліфікації зварників!

При Фаховому коледжі зварювання та електроніки імені Є.О. Патона працює постійно діюча комісія з атестації зварників ручного та механізованого зварювання.

Атестація зварників проводиться у відповідності з вимогами НПАОП 0.00-1.16-96 «Правила атестації зварників» за способами зварювання ручне дугове зварювання покритим електродом РДЕ (111); дугове зварювання металевим (плавким) електродом в активних газах МАГ (135); дугове зварювання металевим (плавким) електродом в інертних газах МІГ (131); дугове зварювання порошковим дротом ЗП (114); дугове зварювання вольфрамовим електродом в інертних газах із присадним дротом чи без нього ВІГ (141); газового зварювання ГЗ (311) на допуск до виконання робіт при виготовленні, монтажі, реконструкції і ремонті об’єктів та обладнання.

Наш центр має сучасну базу для проведення атестації: навчально-методичну і наукову літературу, нормативно-технічну документацію; сучасне устаткування і спеціальні засоби контролю; учбові аудиторії і приміщення для проведення практичних занять.

Підготовку до атестації і атестацію проводять високо кваліфіковані викладачі Фахового коледжу зварювання та електроніки імені Е.О. Патона. При успішному проходженні атестації зварникам видається посвідчення встановленого зразка, копія протоколу атестації.

Наші фахівці працюють на сучасних підприємствах України: теплоелектростанцій і підприємств ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго», ПАТ «ДТЕК Східенерго», підприємств і депо УКРЗАЛІЗНИЦІІ, металургійних підприємств ТОВ «Метінвест Холдінг», групи підприємств міжнародної компанії "ІНТЕРПАЙП", ВАТ "Арселор Міттал Кривий Ріг», ДП ПО "ПМЗ ім. А.М.Макарова", ПАТ "Азовзагальмаш", ПрАТ «АзовЕлектрСталь», ПАТ ДМК, а також багато інших.

Ми завжди готові до співпраці з Вами!