Інженерія програмного забезпечення

Інженерія програмного забезпечення
Розробка програмного забезпечення

Досвід підготовки: 30 років.

Кваліфікація: технік-програміст.

Загальний обсяг навчальної програми: 5400 год.

Програміст – це не просто людина, це просто нова форма життя.

За всесвітніми рейтингами, однією з найперспективніших галузей як світової, так і української економіки є галузь розробки програмного забезпечення. В сучасному світі динамічна ІТ-індустрія вимагає висококваліфікованих програмістів, тому попит на їх невпинно зростає, а професія програміста є однією з найпрестижніших і високооплачуваних, які будуть популярними упродовж наступних років.

Студенти вивчають – різнопланові мови програмування: C/C++, HTML, PHP, MySQL, Java Script; працюють в сучасних середовищах розробки програм MsVisual Studio, Borland Bilder, Inter Base, Apache, SQL- сервер; програмують під різними операційними системами - Linux, Windows та Android.

Студенти спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» оволодівають сучасними мовами програмування, знаннями з інформатики, комп’ютерної техніки, баз даних, Інтернет-технологій, усіма необхідними знаннями для здійснення практичної діяльності.

Якщо у вас виникає бажання приєднатися до родини висококваліфікованих програмістів, мрієте про гідну оплату та умови вашої праці, тоді ми чекаємо на вас!

Доступ до подальшого навчання: технік-програміст за освітньо-професійною програмою «Розробка програмного забезпечення» може продовжити навчання на спорідненій спеціальності для здобуття ступеня бакалавра.

Присвоєння кваліфікації: публічний захист кваліфікаційної роботи (дипломного проєкту).

Практична підготовка:

  • Навчальна практика:
    • -- з баз даних
    • -- з об’єктно-орієнтованого програмування
  • Виробнича практика:
    • -- технологічна
    • -- переддипломна


Наші роботодавці