З 2015 року технікум підтримує дружні стосунки з Торгово-промисловою палатою м. Магдебурга. Головними напрямами співпраці є обмін делегаціями; вивчення особливостей системи дуальної освіти Німеччини та можливостей її впровадження у вищій та професійній освіті Дніпропетровської області; обмін досвідом з вищими професійними та професійними школами міст Магдебурга та Вернігероде; можливості поглибленого вивчення студентами технікуму німецької мови; проходження студентами технікуму виробничої практики на підприємствах землі Саксонії-Анхальт; атестація та працевлаштування випускників технікуму на підприємствах землі Саксонії-Анхальт.


Міжнародні зв`язки

За період співдружності технікум тричі відвідали представники землі Саксонії-Анхальт, серед яких були: Генеральний консул Федеративної республіки Німеччина в Україні д-р Вольфґанґ Мьоссінґер державний міністр та голова Державної канцелярії Райнер Робра, начальник відділу міжнародного співробітництва Державної канцелярії Буркхард Фібер, генеральний керуючий Торгово-промисловою палатою (ТПП) Магдебурга Вольфґанґ Мерц, експерт відділу міжнародних ринків країн СНД та Азії ТПП Магдебурга Андреас Керциґ та ін.

Заступник директора з навчальної роботи Воронова І.І. в складі делегації Дніпропетровської Торгово-промислової палати відвідала навчальні заклади землі Саксонія-Анхальт, міжнародний атестаційний центр зварювання, прийняла участь в бізнес-бесіді в ТПП Магдебурга з питань дуальної освіти та спільних освітніх проектів.На сьогодні технікум є учасником конкурсного відбору з питання участі в проекті «Передача дуальних програм навчання та підвищення кваліфікації у галузі мехатроніки та зварювальної техніки в Україну». Партнери та ініціатори проведення даного проекту з німецької сторони: товариство з обмеженою відповідальністю RKW Саксонія-Ангальт, некомерційна компанія з обмеженою відповідальністю TEUTLOFF Навчання та здобуття освіти, університет Отто фон Геріке м. Магдебург.

Вагому підтримку технікуму, у налагодженні міжнародної співпраці, надає Дніпропетровська торгово-промислова палата на чолі з її президентом Жмуренко В. Г.