Заочне відділення Фахового коледжу зварювання та електроніки імені Є.О. Патона запрошує на навчання без відриву від виробництва

За додатковими питаннями звертайтесь за номером:

+380679637078 - Сухарева Лариса Олександрівна


Напрямки навчання

131 Прикладна механіка

Зварювальне виробництво

З спеціальності готуються фахові молодші бакалаври зварювального виробництва для роботи в державних і комерційних структурах, в навчальних закладах на посадах майстрів виробничого навчання, на станціях сервісного технічного обслуговування автомобілів усіх марок на посадах технологів, механіків, майстрів, контролерів.

131 Прикладна механіка

Контроль якості металів і зварних з’єднань

З спеціальності готуються фахові молодші бакалаври по контролю якості металів та зварних з'єднань для роботи на будівництві, об'єктах енергетики, залізниці, у лабораторіях неруйнівного контролю, центральних заводських лабораторіях, лабораторіях металів та механічних випробувань, на станціях сервісного технічного обслуговування автомобілів усіх марок.

072 Фінанси, банківська справа та страхування

Фінанси і кредит

З цієї спеціальності готуються фахові молодші бакалаври для професійної діяльності у фінансово-кредитній системі з обслуговування юридичних та фізичних осіб у сфері грошового ринку, ринку цінних паперів, позичкових капіталів, зовнішніх економічних зв'язків.


Захист дипломних проектів