Інженерія програмного забезпечення

Інженерія програмного забезпечення
Розробка програмного забезпечення

Досвід підготовки: 30 років.

Кваліфікація: технік-програміст.

Загальний обсяг навчальної програми: 5400 год.

Програміст – це не просто людина, це просто нова форма життя.

За всесвітніми рейтингами, однією з найперспективніших галузей як світової, так і української економіки є галузь розробки програмного забезпечення. В сучасному світі динамічна ІТ-індустрія вимагає висококваліфікованих програмістів, тому попит на їх невпинно зростає, а професія програміста є однією з найпрестижніших і високооплачуваних, які будуть популяр-ними упродовж наступних років.

Студенти вивчають: різнопланові мови програмування: CIC++, HTML, PHP, MySQL, yava Script; працюють в сучасних середовищах розробки програм MsVisual Studio, Borland Bilder, Inter Base, Apache, SQL- сервер; програмують під різними операційними системами - Linux, Windows та Android.

Студенти спеціальності «Розробка програмного забезпечення» оволодівають сучасними мовами програмування, знаннями з інформатики, комп’ютерної техніки, баз даних, Інтернет-технологій, усіма необхідними знаннями для здійснення практичної діяльності.

Якщо у вас виникає бажання приєднатися до родини висококваліфікованих програмістів, мрієте про гідну оплату та умови вашої праці? Тоді ми чекаємо на вас!

Доступ до подальшого навчання: молодший спеціаліст спеціальності «Розробка програмного забезпечення» може продовжити навчання на спорідненій спеціальності для здобуття ступеня бакалавра.

Присвоєння кваліфікації: захист дипломного проекту.

Практична підготовка:

 • Навчальна практика:
  • -- з основ програмування
  • -- з баз даних
  • -- з об’єктно-орієнтованого програмування
 • Виробнича практика:
  • -- технологічна
  • -- переддипломна


Наші роботодавці