Фінанси, банківська справа та страхування

Фінанси, банківська справа та страхування
Фінанси і кредит

Досвід підготовки: 20 років.

Кваліфікація: операціоніст з фінансів.

Загальний обсяг навчальної програми: 3600 год.

Студенти вивчають: сучасні моделі фінансових відносин та методи управління фінансовими потоками; законодавчо-нормативну базу державної фінансової політики; сучасні інформаційні системи і технології в фінансово-кредитних установах.

З цієї спеціальності готуються молодші фахівці для професійної діяльності у фінансово-кредитній системі з обслуговування юридичних та фізичних осіб у сфері грошового ринку, ринку цінних паперів, позичкових капіталів, зовнішніх економічних зв'язків.

Вони можуть працювати на підприємствах різноманітної форми власності, в фінансово-кредитних, торгівельних, іпотечних організаціях, в регіональних управліннях НБУ та комерційних банках, лізингових, факторингових, трастових компаніях, туристичних та страхових агентствах та займати посади менеджера з управління капіталами, персоналом, внутрішніми та зовнішніми зв'язками з постачальниками, бухгалтера, економіста другої категорії, фінансиста, кредитного спеціаліста, старшого контролера-касира, старшого контролера-оператора. По закінченню технікуму отримують кваліфікацію операціоніст з фінансів та кредиту.

Доступ до подальшого навчання: молодший спеціаліст спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» може продовжити навчання на спорідненій спеціальності для здобуття ступеня бакалавра

Практична підготовка:

 • Навчальна практика:
  • -- з вступу до спеціальності
  • -- з інформатики та комп’ютерної техніки
  • -- з фінансів та кредиту
  • -- з інформаційних систем і технологій в фінансово-кредитних установах
 • Виробнича практика:
  • -- технологічна


Наші роботодавці