Прикладна механіка

Прикладна механіка
Зварювальне виробництво
Контроль якості металів і зварних з’єднань

З спеціальності "Зварювальне виробництво" готуються молодші фахівці зварювального виробництва для роботи в державних і комерційних структурах, в навчальних закладах на посадах майстрів виробничого навчання, на станціях сервісного технічного обслуговування автомобілів усіх марок на посадах технологів, механіків, майстрів, контролерів.

В період навчання студенти отримують знання та досвід роботи з технології та обладнання газового зварювання, термічного електричного зварювання, напівавтоматичного та автоматичного зварювання в середовищі захисних газів і під.

З спеціальності "Контроль якості металів і зварних з’єднань" готуються молодші фахівці по контролю якості металів та зварних з'єднань для роботи на будівництві, об'єктах енергетики, залізниці, у лабораторіях неруйнівного контролю, центральних заводських лабораторіях, лабораторіях металів та механічних випробувань, на станціях сервісного технічного обслуговування автомобілів усіх марок.

В період навчання студенти отримують знання з загальних методів контролю якості металів та зварних з'єднань, методів ультразвукової дефектоскопії, спектрального аналізу, експлуатації дефектоскопічної апаратури.


Наші роботодавці