Наші досягнення
Розділ на стадії оновлення, спробуйте зайти пізніше

Результати 2016-17 Н.Р.


Риков Олександр Юрійович

гр. ПЗ-14-1/9

І місце

Міська олімпіада з інформатики

ІІІ місце

Обласна олімпіада з інформатики

Сафронова Олена Анатоліївна

гр. КЗ-13-1/9

Диплом III ступеня

Всеукраїнської конференції «Екохім - 2017»

Залітко Тетяна Євгеніївна

гр. МД-14-1/9

І місце

Обласна олімпіада з комп’ютерних технологій в бухгалтерському обліку

Худякова Анастасія Володимирівна

гр. МД-15-1/9

ІІІ місце

Міський етап Всеукраїнського конкурсу української мови імені П. Яцика (2 рівень)

Результати попередніх навчальних років


Команда технікуму з баскетболу

Погуца Микита (гр. КМП-14-1/9),
Скоріко Кирил (гр. ЗВ-13-2/9),
Черненко Артем (гр. ЗВ-12-2/9),
Запара Андрій (гр. ЗВ-12-1/11),
Падалка Валентино (гр. КМП-11-2/9),
Гиркало Станіслав (гр. ПЗ-13-1/9),
Кривошеєв Ростислав (гр. ЗВ-12-2/9)

ІІІ місце

Cтали призерами м. Дніпра по баскетболу серед команд ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, тренер Мельничук В.І.



Детальніше
Команда технікуму

Онікеєнко Аріна (гр. МД-13-1/9),
Перерва Євгеній (гр. ПЗ-14-1/9),
Овчаренко Світлана (гр. ПЗ-14-1/9),
Погуц Микита (гр. КМП-14-1/9),
Журавльова Марія (гр ФК-14-1/9)


ІІ місце

В міському етапі квесту з історії, присвяченого 70-річчю Перемоги, керівники-тренери Кулінко В.І., Шевченко О.В.


Команда технікуму "ЕРОН-Дон-Дон"

Ліповець Вікторія (гр. МД-13-1/9),
Кірсенко Тетьяна (МД-12-1/9),
Краснобрижа Юлія (МД-12-1/9),
Валуєва Катерина (гр. ФК-13-1/9)


ІІ місце

У грі "Економічний Брейн - ринг" серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації міста, керівники-тренери Єрьоміна І. М., Юдіна Ю.Є.


Багдасарян Віра
Багдасарян Діана

ІІ місце

В конкурсі творчих студен6тських робіт з інформатики та комп'ютерної техніки в номінації "Традиції і звичаї народів світу (з використанням слайд-шоу), викладач-тренер
Давидова Л.М.

Гетьман Олег

гр. КМП-14-2/9

ІІ місце

В І міському етапі VI Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, тренер Каліш В.В.

ІІІ місце

В обласному етапі VI Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, тренер Каліш В.В.

Кочмарьов Микита

гр. ПЗ-14-1/9

ІІ місце

В І (міському) етапі VI Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, викладач-тренер Будкіна В.В.

ІІІ місце

В обласному етапі VI Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, викладач-тренер Будкіна В.В.

Лопатін Максим

гр. ПЗ-13-1/9

ІІІ місце

В міському етапі Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу імені Т. Шевченка, викладач Потапова Т.С.

ІІІ місце

В обласній олімпіаді з екології, викладач-тренер Кучеренко Л.А.

Семеренко Яна

гр. МД-14-1/9

І місце за І рівнем

В міському етапі Конкурсу знавців української мови імені П. Яцика, викладач - тренер Білецька А.В.

ІІІ місце

В обласному етапі Конкурсу знавців української мови імені П. Яцика, викладач - тренер Білецька А.В.

Діма Олександр

гр. ЗВ-14-1/11

ІІ місце

В міській олімпіаді з технічної механіки, викладач-тренер Малєєва Л.І.

Боровик Станіслав

гр. ЗВ-14-1/11

І місце

В міській олімпіаді з технічної механіки, викладач-тренер Малєєва Л.І.

Кірсеко Тетяна

гр. МД-12-1/9

ІІІ місце

В міській олімпіаді з навчальної дисципліни "Бухгалтерський облік" серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, викладач-тренер Гутіна І.В.

Боєв Олександр

гр. ЗВ-12-2/9

ІІІ місце

В міському конкурсі наукових статей на тему "Історія правової думки в Україні" в номінації "Політична та правова думка Козацької доби", викладач-тренер Антіпова Т.А.

Переверзєв Максим

гр. КМП-11-1/9

Кандидат в майстри спорту України

Чемпіон України серед юніорів з боксу.

Левченко Ігор

гр. ПЗ-12-1/9

ІІ місце

В міському етапі Всеукраїнського конкурсу з інформатики та комп'ютерної техніки серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, викладач-тренер Логвіненко В.В.

Мірошниченко Марія

гр. ПЗ-14-1/9

ІІІ місце

В міській олімпіаді зі світової літератури, викладач-тренер Родик Т.І.

Поторока Сергій

гр. МД-13-1/9

Став чемпіоном

м. Дніпра та Дніпропетровської області з боксу.

Овчаренко Світлана

гр. ПЗ-14-1/9

І місце

В міській олімпіаді з біології , викладач Іщенко Т.М. та ІІ місце в міській олімпіаді з хімії, викладач Єфремова Н.Д.

Сабетова Анастасія

гр. МД-12-1/9

ІІ місце

В міській олімпіаді з навчальної дисципліни "Бухгалтерський облік" серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, викладач-тренер Гутіна І.В.

Скоростенська Оксана

ІІ місце за ІІ рівнем

В міському етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови, викладач- тренер Олексенко Н.Г.

Журавльова Марія

гр. МД-14-1/9

ІІ місце

В міському етапі Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу імені Т. Шевченка, викладач - тренер Білецька А.В.

Сармін Павло

гр. КМП-13-1/9

Кандидат в майстри спорту України

Призер України зі скелелазання.

Трофімова Софія

гр. ФК-14-1/9

І місце

В конкурсі творчих студентських робіт з інформатики та комп'ютерної техніки, в номінації "Мир у всьому світі", викладач-тренер Давидова Л.М.