Атестація та підвищення кваліфікації зварників!

Дніпровський технікум зварювання та електроніки імені Е.О.Патона та ТОВ Придніпровський АЦНК і ТД проводить атестацію та підвищення кваліфікації зварників і дефектоскопистів. Телефон для довідок: (056)-377-24-15; (056)-370-23-67; (095)-288-50-55.


Атестація та підвищення кваліфікації зварників!

При ТОВ «Придніпровський атестаційний центр неруйнівного контролю і технічної діагностики» та Дніпровським технікумі зварювання та електроніки імені Є.О. Патона працює постійно діюча комісія з атестації зварників ручного та механізованого зварювання.

Атестація зварників проводиться у відповідності з вимогами НПАОП 0.00-1.16-96 «Правила атестації зварників» за способами зварювання ручне дугове зварювання покритим електродом РДЕ (111); дугове зварювання металевим (плавким) електродом в активних газах МАГ (135); дугове зварювання металевим (плавким) електродом в інертних газах МІГ (131); дугове зварювання порошковим дротом ЗП (114); дугове зварювання вольфрамовим електродом в інертних газах із присадним дротом чи без нього ВІГ (141); газового зварювання ГЗ (311) на допуск до виконання робіт при виготовленні, монтажі, реконструкції і ремонті об’єктів та обладнання.

Наш центр має сучасну базу для проведення атестації: навчально-методичну і наукову літературу, нормативно-технічну документацію; сучасне устаткування і спеціальні засоби контролю; учбові аудиторії і приміщення для проведення практичних занять.

Підготовку до атестації і атестацію проводять високо кваліфіковані викладачі Дніпровського технікуму зварювання та електроніки імені Е.О. Патона. При успішному проходженні атестації зварникам видається посвідчення встановленого зразка, копія протоколу атестації.

Наші фахівці працюють на сучасних підприємствах України: теплоелектростанцій і підприємств ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго», ПАТ «ДТЕК Східенерго», підприємств і депо УКРЗАЛІЗНИЦІІ, металургійних підприємств ТОВ «Метінвест Холдінг», групи підприємств міжнародної компанії "ІНТЕРПАЙП", ВАТ "Арселор Міттал Кривий Ріг», ДП ПО "ПМЗ ім. А.М.Макарова", ПАТ "Азовзагальмаш", ПрАТ «АзовЕлектрСталь», ПАТ ДМК, а також багато інших.

Придніпровський АЦНК був відзначений дипломами переможця Всеукраїнського конкурсу-виставки:

«Кращий вітчизняний товар 2011 року» в номінації «освіта»;
«Кращий вітчизняний товар 2012 року» в номінації «освіта»;
«Кращий вітчизняний товар 2013 року» в номінації «освіта».

Ми завжди готові до співпраці з Вами!